PAC-MAN

PAC-MAN dla Windows Mobile

PAC-MAN powraca w wersji dla Windows Mobile

PAC-MAN dla Windows Mobile to klasyczna gra zręcznościowa znana pokoleniom graczy. Gra pojawiła się w automatach do gier w 1980, potem przeniosła się na inne platformy stając się klasyczną grą zręcznościową znana na całym świecie.PAC-MAN dla WM... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiernie oddaje oryginał

Wady

  • Nic nowego

Bardzo dobry
8

PAC-MAN dla Windows Mobile to klasyczna gra zręcznościowa znana pokoleniom graczy. Gra pojawiła się w automatach do gier w 1980, potem przeniosła się na inne platformy stając się klasyczną grą zręcznościową znana na całym świecie.

PAC-MAN dla WM jest wierny oryginałowi. Gra przenosi nas do labiryntu, gdzie naszym zadaniem jest wyjadanie białych kulek i unikanie złośliwych duszków. Od czasu do czasu pojawia się premia w postaci owoców, natomiast spożycie większej białej kulki pozwala na zjadanie duszków - stają się one wtedy "przestraszone". Gra PAC-MAN zawiera 250 plansz, każda następna trudniejsza od poprzedniej.

PAC-MAN dla Windows Mobile to klasyczna wersja gry zręcznościowej na telefon. Nie potrzeba już monet, ani wizyt w salonie gier - można grę nosić w telefonie.

Najczęściej pobierane Akcji na windowsmobile

PAC-MAN

Download

PAC-MAN (SP) 1.0

Opinie użytkowników o PAC-MAN

Sponsorowany×